Renholdsbedriften

Kontakt Renholdsbedriften Miljøfyrtårn

Kontakt gjerne en av våre ledere direkte eller fyll ut vårt kontaktskjema.

God service - hele døgnet

Du kan når som helst ringe vårt sentralbord:

67 91 97 00

Ledere

Jon Røsjø
Jon Røsjø Daglig leder 489 95 030 jon@renholdsbedriften.no
Marita Lundgaard
Marita Lundgaard Driftsleder 986 26 872 marita@renholdsbedriften.no
Anna Kowalik
Anna Kowalik Drift 405 76 524 anna@renholdsbedriften.no
Filip Røsjø
Filip Røsjø Salgssjef 992 78 767 filip@renholdsbedriften.no
Leo Bjønnes
Leo Bjønnes Selger 483 55 815 leo@renholdsbedriften.no
Kai Harald Flatebø
Kai Harald Flatebø Storkunder 483 81 973 kai@renholdsbedriften.no
Robin Pettersen
Robin Pettersen Avdelingsleder 464 47 118 robin@renholdsbedriften.no
Sol-Britt Røsjø
Sol-Britt Røsjø HMS 928 67 388 sol-britt@renholdsbedriften.no
Ellen Sevatdal
Ellen Sevatdal Økonomiansvarlig 452 74 638 ellen@renholdsbedriften.no

Kontaktskjema