Renholdsbedriften

Kontakt Renholdsbedriften

Kontakt gjerne en av våre ledere direkte eller fyll ut vårt kontaktskjema.

God service - hele døgnet

Du kan når som helst ringe vårt sentralbord:

67 91 97 00

Ledere

Fred Arne Ervland
Fred Arne Ervland Daglig leder 909 66 929 fred@renholdsbedriften.no
Frida Dalsbø
Frida Dalsbø Økonomiansvarlig 406 45 180 frida@renholdsbedriften.no
Jorunn Pedersen
Jorunn Pedersen Avdelingsleder Oslo og Innlandet 907 92 916 jorunn@renholdsbedriften.no
Filip Røsjø
Filip Røsjø Avdelingsleder Oslo og Viken 992 78 767 filip@renholdsbedriften.no
Kai Harald Flatebø
Kai Harald Flatebø Avdelingsleder Oslo og Viken 483 81 973 kai@renholdsbedriften.no
Marte Sømoen Avdelingsleder Oslo og Viken 922 33 333 marte@renholdsbedriften.no
Jon Røsjø
Jon Røsjø Økonomisjef 489 95 030 jon@renholdsbedriften.no

Kontaktskjema