Renholdsbedriften

Kontakt Renholdsbedriften

Kontakt gjerne en av våre ledere direkte eller fyll ut vårt kontaktskjema.

God service - hele døgnet

Du kan når som helst ringe vår døgnåpne servicetelefon:

67 91 97 00

Ledere

Fred Arne Ervland
Fred Arne Ervland Daglig leder 909 66 929 fred@renholdsbedriften.no
Jorunn Pedersen
Jorunn Pedersen Avdelingsleder Oslo og Hedmark 907 92 916 jorunn@renholdsbedriften.no
Filip Røsjø
Filip Røsjø Avdelingsleder Oslo og Akershus 992 78 767 filip@renholdsbedriften.no
Kai Harald Flatebø
Kai Harald Flatebø Avdelingsleder Østfold og Oslo 917 29 977 kai@renholdsbedriften.no
David de Haan Avdelingsleder Oslo og Akershus 467 92 429 david@renholdsbedriften.no
Rebekka Jensen
Rebekka Jensen Økonomi ansvarlig 479 05 742 rebekka@renholdsbedriften.no
Jon Røsjø
Jon Røsjø Økonomi sjef 489 95 030 jon@renholdsbedriften.no

Kontaktskjema